Про нас

Ми представники української громади, які проживають у Воронежі та Воронезької області, а також ті кому близька українська культура, мова і ментальність. У першу чергу, ми займаємося збереженням і розвитком української національної культури та мови, зміцненням дружби між народами, міжнаціональною згодою на нашій землі, сприяємо розвитку всебічних зв’язків з Україною.

Основні напрямки та заходи нашого центру

  • Щорічні літературно-музичні зустрічі «Шевченківські дні » у березні. Проводяться в міських бібліотеках ,школах і будинках молоді міста Воронеж.
  • Щорічне спільне святкування Різдва Христового.
  • Ми беремо участь у заходах Українського культурного центру в Москві , який розташований на Старому Арбаті, а також підтримуємо ініціативи та проведення спільних заходів з іншими українськими національно-культурними організаціями в регіонах Росії.
  • У Воронежі ми тісно співпрацюємо з багатьма національно -культурними громадськими організаціями , краєзнавцями ,спілкою композиторів і спілкою художників регіону. Беремо участь у роботі Національної палати при губернаторі Воронезької області, Громадської палати Воронезької області та Громадської палати міста Воронеж.
  • Постійно беремо участь у заходах в рамках зустрічей на воронезької землі з делегаціями українських областей і населених пунктів, підтримуємо ініціативи уряду області та громадськості у справі співробітництва Воронезької області з Україною.
  • Освіта і мова: існують класи з факультативним вивченням української мови та літератури на базі школи № 30 міста Воронеж.

mowa

Добавить комментарий