Творчість

Відкриваємо нову рубрику на нашому сайті, де публікуватиметься творчість наших друзів, учасників групи «Українці Вороніжщини» та всіх бажаючих розмістити тут власні творіння.

Олександр Некрот народився 3 листопада 1974 року в місті Луцьку. Здобув освіту вчителя української мови і літератури. П’ятнадцять років працював в обласних газетах на посадах від кореспондента до головного редактора, потім – редактором та адміністратором веб-ресурсів. Вірші пише з 1992 року. Автор трьох україномовних збірок поезії – «Юначий маразм» (2007 р.), «Вперед – на граблі!» (2007), «Незадовільна незалежність» (2011) і трьох російськомовних. На сьогодні проживає у Воронежі. З віршами можна ознайомитися тут.

Діна Федорова народилася 30 жовтня 1994 року в Росії, у смт Анна Воронезької області. Вірші почала писати з 2009 р. Ще з дитинства, а саме з 11 років захопилась Україною та її мовою. Тоді вона ще не до кінця усвідомлювала важливість цього захоплення та його вплив на подальше життя. Однак з протягом часу Україна стала невід’ємною частиною життя Діни. Більше того, найсильніші почуття, які їй довелося відчути у своєму житті, були пов’язані саме з Україною та українцями. Тепер вірші українською мовою займають дуже важливе та непохитне місце в творчості Діни. З віршами можна ознайомитися тут.

Олексiй Девятко народився в квiтнi 1949 року в хуторi Чорнишiвка Розсошанського району Воронезької областi. Закiнчив дирижерсько-хоровий факультет Воронезького культурно-просвiтницького училища, iсторичний факультет Воронезького державного унiверситету. Працював в закладах культури, в сiльскiй школi вчителем, у колгоспi, Кореспондентом газети. Краєзнавець, фотомитець, засновник Лiзiновського краєзнавчого музею.