7-9 липня в Києві відбувається «Друга школа європейського політика»

Молодий Рух
7-9 липня в Києві відбувається «Друга школа європейського політика» за підтримки фонду Конрада Аденауера та ВГО «Молодий народний рух». У цієї школі бере участь голова воронезького українського культурного центру «Перевесло» Олексій Кривцов. При відборі учасників до школи враховувались мотивація,конкурсна робота, досвід громадської та політичної діяльності в своєму регіоні.

школа

До речі, організатори отримали на свою адресу 209 конкурсних робіт з усіх регіонів України та закордону, але в цей раз відібрали лише 50 осіб.
Учасники «ІІ Школи європейського політика» це 50 молодих людей з різних регіонів України, в тому числі з Доннечини та Криму, а також українські студенти з Росії, Польщі та Австрії.
Лекторами та експертами на школі виступлять такі відомі політики та громадські діячі як: Богдан Гаврилишин, Борис Тарасюк, Вернер Йостмайєр та інші. Багато часу учасники приділять самостійній роботі в групах.

Бізнес-центр Інком
початок у бiзнес-центрі «Інком»

Воронов

Відкривають школу Керівник представництва Фонду Конрада Аденауера в Україні Габріеле Бауманн та Голова ВГО «Молодий Народний Рух» Сергій Воронов.

фройендшафт

Олексій Кривцов і Werner Jostmeier