Ювiлей у Миколи Бiрюка

DSC01666

23 лютого 2017 року виповнилося 80 років одному з засновникiв, натхненнику, почесному голові громадської організації «Український культурний центр «Перевесло» БIРЮКУ Миколі Даниловичу.

Вiн народився 23.02.1937 року в селі Кам’яне Лебединського району Сумської області України. Закінчив Харківський політехнічний інститут (1960), аспірантуру при Львівському політехнічному інституті (1967). З 1970 року працює на кафедрі експериментальної фізики Воронезьського державного університету. Доктор фізико-математичних наук, професор, член Наукового Товариства ім. Т.Г.Шевченко, член Українського всесвітнього союзу професійних педагогів (1994), дійсний член Нью-йоркської академії наук і мистецтв (1995). Ініціатор, активний учасник проведення різних культурних та освітніх заходів (концерти, читання, літературні вечори та iнше), направлених на збереження української культури, зміцнення міжкультурної взаємодії і посилення всесторонніх партнерських зв’язків з Україною.

Колеги з «Українського культурного центру «Перевесло» вiтають Миколу Даниловича з чудовим ювілеєм і бажають здоров’я, благополуччя, бадьорості духу і подальших успіхів в науковій і громадській діяльності!