ХV Всеросійський конкурс на краще читання поетичних творів Тараса Шевченка серед дітей та юнацтва

Шановні друзі!

Повідомляємо про початок щорічного Всеросійського конкурсу на краще читання віршів геніального українського поета, художника й мислителя Тараса Шевченка серед дітей і юнацтва, присвяченого 202-й річниці від дня народження Великого Кобзаря.

Кобзар

Конкурс засновано Національним культурним центром України в Москві в 2002 році для популяризації літературної спадщини Тараса Шевченка, виховання дітей і молоді на прикладі життя й творчості Великого Кобзаря.

Фінальний тур Конкурсу відбудеться 20 березня 2016 року (неділя) о 10.00 в приміщенні Національного культурного центру України в Москві (вул. Арбат, 9, буд. 1).

Прохання надсилати заявки на участь до 13 березня 2016 року на електронну адресу: oassol@mail.ru або за телефоном: (495) 737–88–31. За цими координатами можна також отримати форму заявки та Положення про конкурс.

Учасники з інших міст Російської Федерації оплачують проїзд власним коштом, проживання в день Конкурсу – за рахунок Національного культурного центру.

У Конкурсі беруть участь діти та молодь віком від 3 до 22 років у чотирьох вікових категоріях. Якщо є бажаючі старші 22-х років, запрошуємо їх взяти участь на засадах гостей (без поселення).

Заїзд – 19 березня, від’їзд – 20 березня 2016 року.