Фестиваль «Воронеж багатонаціональний»

перевесло
У понеділок, 27 жовтня, у воронезькому концертному залі (вул. Театральна, 17) відбулися заключні заходи IV обласного фестивалю художніх колективів і виконавців «Воронеж багатонаціональний».
На виставкових експозиціях національні громади представили свої самобутні культурні традиції, барвисті костюми та національні страви.

У гала-концерті взяли участь художні колективи та виконавці, що представляють культури російського, українського, узбецького, корейського, єврейського, чеченського, вірменського та інших народів області.
арабська діяспора
Фестивальні заходи проходили протягом місяця по 4 творчим зонам, в яких взяли участь національні творчі колективи та окремі виконавці, родинні ансамблі, майстри декоративно-прикладної творчості, любителі національної кухні — більше 400 чоловік з 34 районів та міст нашої області.
2
У кращих традиціях етнокультурних заходів міста гідно представив діяспору воронезький український культурний центр «Перевесло». Cеред українських виконавцiв лауреатами фестивалю стали вокальний ансамбль «Вдохновєнiє» з Острогожського району з народною пiснею «Калина» , Ольга Нiколенко з Бутурлiнiвського району з естрадною пiснею «Дiвчiна весна» та Вiра Шевцова з Петропавлiвського району з байками Степана Олiйника.
куточек укр.
1
награждение