У Воронежі на виставці національних страв свої шедеври представили громади з усього регіону

Воронеж отримав високе звання культурної столиці СНД та з честю його відстоює. Причому на всіх фронтах, в тому числі кулінарному. В експоцентрі при Воронезькому агроуніверситеті відбулася виставка під назвою «Територія смаку».

Гості виставки мали можливість познайомитись зі стравами народів світу, які презентували кафе, ресторани, національні громади, культурні центри та іноземні студенти, що навчаються в нашому місті. У цьому святковому і одночасно смачному заході взяли участь також представники українського культурного центру «Перевесло».

— Коли за столом великий асортимент, відчуваєш відразу шарм національної кухні. Це об’єднує нас. Ми знайомимося з іншими людьми завдякі стравам різних народів, згодом стаємо друзями, — зізнався Газібег Магомедов, заступник голови Національної палати Воронезької області.

Найголовніше у будь-якій кухні це вміння піднести свою страву. Вийшло це у всіх громад дуже добре, бо в нестачі гостинності дорікнути було нікого.
Відвідувачам виставки була представлена велика культурна та концертна програма: від російських народних пісень до танців народів світу.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.