Серед закордонних українців шукають учасників нового реаліті-шоу

vyshyvanka
Продакшн-компанія «Студія Пілот» для участі у новому реаліті-шоу шукає молодих українців, що мешкають за кордоном і знайомі із батьківщиною лише через телевізійні новини та інтернет. Наразі студія знімає для Нового каналу пілотну серію розважально-пізнавального шоу «Back in UA», у якому будуть змагатися етнічні українці з-за кордону.

Відповідне повідомлення від імені редактора проекту Анни Ісак поширюють у групах закордонних українців у соціальних мережах, пише VIDIA.

«Участь у шоу є хорошою можливістю відвідати батьківщину, побачити родичів, познайомитися з українською культурою в різних регіонах, – йдеться у повідомленні. – Учасники також змагатимуться у різноманітних квестах, пов’язаних із сучасним українським життям, культурою, традиціями».

За словами керівника департаменту промо та PR Нового каналу Ольги Балабан, проект знімається не для осені 2014 року, а на пізніший сезон, уточнює «Телекритика».

Формат програми включає в себе елементи реаліті-шоу з ігровими складовими. Головна мета проекту – відкрити глядачам Україну крізь сприйняття очима західного світу.

«Ми шукаємо героїв програми – молодих етнічних українців, які ніколи не були в Україні, або виїхали звідси ще маленькими дітьми. Ці хлопці й дівчата (20-30 років) виїхали з батьками з України в ранньому дитинстві (4-5 років) або народилися вже за межами нашої країни в сім’ях українців. Також ми би хотіли знайти всиновлених українських дітей, які знають історію свого походження і прагнуть побачити місце, де народилися. Їхнє життя склалося так, що вони потрапили у люблячу родину закордоном, але Україна їм дуже цікава», – повідомляють кастинг-редактори нового проекту.

Кожен герой програми має змогу виграти головний приз – 500 тис. гривень.

«Ця програма допоможе глядачам зрозуміти, чим є сучасна Україна – чи це Європа, чи ще радянська цивілізація, чи країна з власним менталітетом. А героям шоу визначити свою національну самоідентифікацію», – запевняють кастинг-редактори.

Учасники можуть спілкуватися українською, російською або англійською мовами.

За участь у шоу передбачений гонорар. Перед зйомками проекту обов’язкове підписання контракту та страхування учасників. Усі витрати, пов’язані з пересуванням, страхуванням та забезпеченням умов проживання героїв програми, бере на себе телевізійний канал.

«Наша держава зараз перебуває на історичному переламі, який дозволить змінити її на краще. І зараз, як ніколи, дуже важливо показати Україну такою, якою вона є насправді – красивою, заможною, зі щирими працелюбними людьми, з багатими традиціями та потенціалом на розвиток», – наголошують творці проекту.

Охочі взяти участь у проекті можуть надіслати лист на електронну пошту isak@studiopilot.tv, Skype – isakpilot.

джерело: Медіапортал української діаспори