Про питання часу для влади i суспiльства

ВГУ 2

Голова Правління Воронезьської регіональної громадської організації «Український культурний центр «Перевесло» Олексій Крівцов взяв участь в круглому столі на тему «Взаємодія органів влади і суспільства в питаннях протидії екстремізму і корупції», що вiдбувся 22 січня 2016 року на базі Воронезьського державного університету (ВДУ). Захiд був організований адміністрацією міського округу місто Воронеж і Громадською палатою міста.

У засіданні круглого столу взяли участь представники органів влади Воронезьської області, національних громад, вузівське співтовариство. Як уточнюється в повідомленні прес-служби Воронезьського державного університету, учасників круглого столу вітав Загальноуніверситетський хор ВДУ.

В ході зустрічі присутні обговорювали питання щодо активiзацiї діалогу політичних культур в сучасному світі, варіанти гармонізації міжконфесійних стосунків, шляхи взаємодії органів муніципальної влади з національними і релігійними об’єднаннями. В рамках круглого столу були виголошенi доповіді на теми «Конфлікти і діалог політичних культур в сучасному світі. Релігійні конфлікти і варіанти гармонізації міжконфесійних стосунків», «Роль громадських об’єднань в недопущенні міжнаціональних конфліктів. Методи взаємодії Громадської палати міського округу місто Воронeж з національними громадами» та інші.

Представники «Перевесла» мають намір і в майбутньому брати активну участь в обговоренні питань громадського життя в місті і області, спільному пошуку шляхів для вирішення проблем. Як раніше заявив почесний голова УКЦ «Перевесло» Микола Бірюк: «Нашому суспільству необхідний пріоритет принципів гуманізму. Кожна людина будь-якої національності і кольору шкіри – це окремий світ. І життя його повинне складати саму вищу цінність. Виходячи з цього слід вирішувати правові або будь-які інші питання».

ВГУ 1

Фото наданi прес-службою ВДУ.