Представники українського культурного центру «Перевесло» узяли участь у святкуванні Дня міста.

Воронеж щороку святкує День міста у третю суботу вересня. У святковий день 2015 року, 19 вересня, до городян традиційно звернувся губернатор Воронезької області Олексій Гордєєв:
— Дорогі воронежці, друзі! Прийміть мої найтепліші вітання з Днем міста! Це завжди довгоочікуване та улюблене свято, яке об’єднує всіх мешканців Воронежа. Заснований більше чотирьох століть тому, він пишається багатьма славними сторінками своєї історії. Сьогодні образ великого індустріально-промислового мегаполісу він вдало поєднує з багатими духовними традиціями. Свій черговий день народження наше місто зустрічає з почесним титулом Культурної столиці СНД і у статусі ювіляра — рівно 300 років тому Воронеж фактично став центром Азовської губернії. Бажаю всім міцного здоров’я, гарного настрою, яскравих успіхів, внутрішньої гармонії та сімейного щастя! А «імениннику» — благополуччя і процвітання! Зі святом, Воронеж, душа Чорнозем’я!
witanja
Після урочистого відкриття Дня міста стартувало хід «Ми Воронежці».
Окремими колонами прямували представники різних національних воронезьких діаспор. Учасники ходи несли над головою таблички «Україна», «Вірменія», «Афганістан», «В’єтнам», «Греція», «Грузія», «Молдова», «Киргизстан» та інші.
Procesja
Кривцовi
Представники української діаспори «Перевесло» яскраво відзначилися на цьому заході, пригостивши городян, мера та гостей міста справжніми українськими варениками.
Gusew i pierogi
частування
pierogi
fajne dziewczyny
День міста тривав на десятках майданчиках, на набережній, у парках і скверах. День народження Воронежа відсвяткували десятки тисяч городян. Свято вдалося на славу.