Огляд: залишилися тільки автобуси

Існує легенда, що свій знаменитий закон давньогрецький вчений Архімед відкрив, приймаючи ванну. Занурившись в казан, наповнений водою до країв, він звернув увагу, що вода при цьому вихлюпнулася назовні. Архімед встановив, що тіло, занурене в рідину, витісняє такий обсяг рідини, який дорівнює об’єму самого тіла. У побутовому трактуванні: якщо в одному місці вибуло, то в іншому – прибуло. Цю закономірність можна застосувати і до ситуації з пасажирським транспортним сполученням між Україною і Росією.

Після скасування авіасполучення між Україною і Росією, повного припинення руху поїздів з Воронежа і східних регіонів Росії (останній з них, який прямував через Воронезьку область за маршрутом Астана-Київ, був скасований у 2016 році), різко активізувалося автобусне сполучення. Між сусідніми країнами організовуються нові маршрути. Наприклад, з третього  березня 2019 року по неділях відправляється автобус з Саратова до Запоріжжя (з Саратова — в 11 годин, від центрального автовокзалу Воронежа відходить о 20.40). Кожен день, крім понеділка, можна ввечері виїхати з Воронежа в Дніпро, а щодня — до Харкова. Є маршрути, стійкий попит на які можна віднести до розряду «несподіваних». Наприклад, через день вранці з Воронежа можна виїхати в Бахмут, а з Лiпецька по суботах відправляється автобус в Мелітополь.

Досить активно автобуснi перевізники працюють у напрямку з Воронежа до столиці України Києва. Щодня, крім понеділка, рейс відправляється з площі біля залізничного вокзалу міста Воронежа, по п’ятницях – з центрального автовокзалу міста Воронежа. Це — вечірні відправлення, але є і один маршрут, який відправляється з Воронежа в 6.15 ранку, на якому до Києва можна дістатися вже до вечора. Правда, автобус Волгоград-Київ відправляється з Волгограду тільки по четвергах о 20 годині, а у Воронежі вранці він, відповідно, вже в п’ятницю. Кажуть, що при досить вдалому за часом перетинаннi росiйсько-українського кордону пiд Харковом, в Києвi вдаcться перестрибнути на автобус, який ще до свiтанку домчить до Львова.

Ймовірність потрапити в Україну можлива і на транзитних автобусах в Молдову: Воронеж-Кишинів і Лiпецьк-Кишинів. Однак за останнiми даними, молдавські перевізники не прагнуть брати пасажирів в українські міста по ходу маршруту. Не продадуть вам квиток в Одесу або Кременчук і в касі. Пов’язують це з якимись особливостями проходження кордону з Україною. Через Воронежчину їдуть i кiлька рейсiв з Москви та Санкт-Петербургу до пiдконтрольних Українi мiст Луганщини та Донеччини, але минають вони регiон транзитом, тiльки з технiчними зупинками.

З Воронежа відправляються і нічні автобусні рейси в Луганськ і Донецьк — тепер це фактично тупiкові маршрути, куди не варто їхати тим, кому потрібно в інші міста України. А саме до пiдконтрольної Українi частинi  Луганщини можливо дiстатися автобусом Розсош (Воронезька область) – Сєвєродонецьк.

Окремо слід зупинитися на кiлькох автобусних маршрутах, які стали проходити через Воронезьку область через проблеми з безпекою у зв’язку з подіями в Донбасі, проте зупинки в регіоні не передбачені. Перш за все, це рейси в Молдову з півдня Росії: маршрути Сочі-Кишинів, Ростов-на-Дону – Кишинів. А також в Україну, наприклад, двічі на тиждень слідує автобус за маршрутом Єсентуки-Київ. Цікаво, що, судячи з росiйських сайтів продажу квитків, є стійкий попит на автобус за маршрутом Махачкала-Київ. Автобус відправляється о 12 годині по середах з Північного автовокзалу Махачкали, а з Києва з автовокзалу на проспекті Науки в такий же час, але по суботах. Відстань в одну сторону — майже 1700 кілометрів, а розрахований час в дорозі … 42 години (!). Ймовiрно, за майже дві доби всі пасажири можуть здружитися.