На день міста представники «Перевесло» знову взяли участь у масовому забігу

3-ого вересня у Центральному парку культури і відпочинку (Динамо) воронежців об’єднав молодіжний пробіг «Ми разом проти екстремізму». Понад 150 людей пробігли півтора кілометра по алеях парку, в тому числі представники УКЦ «Перевесло»

Подія була приурочена до дня міста та організовано управлінням освіти та молодіжної політики адміністрації міського округу Воронеж.

Молодіжний пробіг «Ми разом проти екстремізму» стартував вже в третій раз. Протягом кількох років у пробігу беруть участь як школярі, так і студенти. Біля входу в парк зібралися представники різних діаспор: українці, в’єтнамці, азербайджанці, турки та інші.
Другий рік поспіль у спортивному заході беруть участь представники українського культурного центру «Перевесло». У минулому році забіг відбувся у парку «Танаїс».
загальне перевесло
Ще до початку пробігу утворилося кілька груп, у яких роздавали футболки учасників.
молоде крило
Бажаючих пробігтися проти екстремізму виявилося більше, ніж очікувалося, тому фірмових футболок вистачило не всім.
Коли пролунало гучне: «Побігли!». Колона з прапорами рушила вперед. За 15 хвилин вона подолала весь маршрут — півтора кілометра по алеях Центрального парку.

Ближче до фінішу хтось вже не в силі бігти, просто йшов пішки. Погода у той день не підвела і спортивний захід успішно відбувся черговий раз.

прес-служба УКЦ «Перевесло»