Начальник Воронезького iнституту МВС переведений до Краснодару

Олександр Симоненко, який з 2006 року керував Воронезьким інститутом МВС Росії, Указом Президента РФ № 755 від 5 грудня 2014 призначений начальником Краснодарського університету МВС.

Доктор юридичних наук, професор, генерал-майор поліції Олександр Симоненко народився 18 липня 1959 року на Сумщинi (Україна). У 1980 році закінчив Сумське вище військове артилерійське командне училище. З 1980 по 1985 рік Олександр Вiкторович служив в Групі Радянських військ в Германії, а потiм, до 1994 року — в Далекосхідному військовому окрузі. З 1994 року в органах внутрішніх справ — працював заступником начальника курсу, начальником курсу, заступником начальника Брянської спеціальної середньої школи міліції по службово-бойовій підготовці. У 2001 році закінчив Юридичний інститут МВС Росії і став заступником начальника Брянської філії Московського університету МВС Росії по учбовій і науковій роботі. З 2004 по 2006 рік Симоненко обіймав посаду начальника Брянської філії Московського університету МВС Росії.

Завдяки підтримці Олександра Симоненко, у Воронезькому інституті МВС проводилися «Шевченківські читання» та вечiр пам’ятi льотчицi українського походження Катерини Зеленко (єдина в свiтi жiнка, що зробила повiтряний таран),  що були органiзованi за допомогою учасникiв Воронезької регіональної громадської організації «Український культурний центр «Перевесло». На науковi та спортовi заходи запрошувались колеги та курсанти з вузiв МВС України. В «Перевеслi» впевнені, що знання та досвід допоможуть Олександру Симоненко  успішно працювати в Краснодарі.