З Новим 2017 роком та Piздвом Христовим! (вiтання українською та росiйською мовами)

%d0%b4%d0%be%d0%bc%d0%b8%d0%ba-%d0%b2-%d0%b7%d0%b0%d1%81%d0%bd%d0%b5%d0%b6%d0%b5%d0%bd%d0%bd%d0%be%d0%bc-%d0%bb%d0%b5%d1%81%d1%83-1

Вітаємо Вас з Різдвом Христовим і Новим 2017 роком!

Ці святкові дні об’єднують нас в прагненні здійснювати добрі справи, наповнюють серця Вірою, Надією і Любов’ю. На межі рокiв дозвольте собі знайти хвилинку,  щоб озирнутися назад і відчути  дійсну  ціну  досягнутого,  а потім знов поринути в обіг подій і часу. Серед безлічі справ не забувайте і про те, що не має ціни – здоров’я і любов, рідні і близькі.

Хай яскраві промені Різдва  Хрістового, що знаменують початок 2017 року, сяють в Вашому житті миром і злагодою, зміцнюють творчий дух натхнення!  Успіхів Вам та всяких гараздiв в Новому роцi!

—————————

Поздравляем Вас с Рождеством Христовым и Новым 2017 годом!

Эти праздничные дни объединяют всех нас в стремлении совершать добрые дела, наполняют сердца Верой, Надеждой и Любовью. На рубеже года позвольте найти себе минутку времени, чтобы оглянуться назад и почувствовать истинную цену достигнутого – возможно, именно с ушедшим годом у Вас связано что-то очень важное в жизни. А затем — вновь окунайтесь в круговорот событий и времени. Среди множества дел не забывайте и о том, что действительно бесценно – здоровье и любовь, родные и близкие.

Пусть яркий свет Рождества Христова, знаменующий начало 2017 года, озаряет Вашу жизнь миром и согласием, укрепляет силы в благих начинаниях!  Успехов Вам и удачи в Новом году!