В Івано-Франківську завершився Форум української молоді діаспори «Франківськ-2014»

В Івано-Франківську завершився Форум української молоді діаспори «Франківськ-2014», який було організовано у рамках проведення Річних зборів та конференцій Світового Конгресу Українських Молодіжних Організацій.

ол.кривцов
У даному заході взяв участь голова воронезького українського культурного центру «Перевесло» Олексій Кривцов.

Упродовж кількох днів СКУМО організувало за підтримки Івано-Франківської обласної державної адміністрації ряд тематичних зустрічей, під час яких представники української діаспори обговорювали економічні, політичні, інформаційні та ряд інших актуальних питань у контексті сьогодення України. Завдання даних дискусій, за словами голови СКУМО Мирослава Гочака, полягає не тільки у збережені культурної пам`яті, а й розвитку зв`язків діаспори з усім закордонним українством, задля об`єднання української діаспори в одне ціле.

Представники СКУМО разом із організаційним комітетом української молоді діаспори «Франківськ-2014» висловили подяку за підтримку в організації та проведенні заходу органам виконавчої влади України.

– Цьогоріч достатньо відчутна підтримка з боку української держави у проведені даного форуму. Зокрема, ми висловлюємо вдячність Міністерству молоді та спорту України, Міністерству культури України. Велика підтримка була з боку Івано-Франківської обласної державної адміністрації, – повідомив Мирослав Гочак. – Поза сумнівом, цьогорічний Форум «Франківськ-2014» визнано найкращим.
Наприкінці заходу начальник управління молоді та спорту ОДА Ростислав Микитюк подякував всім учасникам форуму та вручив пам’ятні подарунки.